Neohodnoceno

Muc-Off Silicon Shine 500ml

Silicon spray Muc-Off Silicon Shine 500ml prvotřídní kvality

Skladem (> 5 ks)
Kód: 147
Značka: Muc-off
345 Kč
Kategorie: Péče o kolo

Silikonový sprej prvotřídní kvality, chrání a dodává lesk všem plastovým i kovovým částem. Vhodný pro plasty, rámy, vidlice, nárazníky, karbon, elektrointstalaci, těsnění a všechny partie z karbonu, slitin, titanu, gumy, chrom kovu. Cherry aroma.

Silicon spray Muc-Off Silicon Shine 500ml

  • Vše v jednom- restaurátor, lehce mastný konzervant & ochrana
  • Obnovuje barvy a sytost všech dílů
  • Zanechává blyštivý povrch na kovech, gumě a plastech
  • Snižuje frikci předních teleskopů a zadních tlumičů
  • Usnadňuje, urychluje a zlevňuje každé další mytí
  • Bezbarvý, nezanechává skvrny jen svěží vůni třešní
  • Bezpečný při použití na plasty, kov, gumu i carbon
  • Snadná aplikace-zanechává suchý a dlouhodobý lesk
  • Ideální pro použití na spodní části rámu, ráfky, vidlice, blatníky atd, které chrání před nabalováním bláta!
  • Vynikající i na interiéry automobilů

Muc-Off Silicon Shine je naprosto bezpečný k lakovaným, chromovým a kovovým partiím, ke carbonovým dílům a jiným kompozitům. Nerozežírá ani nezměkčuje gumové a plastové díly, jako to dělají některé jiné hydrocarbonové spreje.
Navíc jeho pravidelné používání pomáhá prodloužit životnost ošetřovaný komponentů! Základní složka produktu je silikon, tedy polymer, jehož jednou z důležitých vlastností je odolnost vůči vodě, UV záření a dalším povětrnostním a civilizačním vlivům (např. kyselost).
Silicon Shine vodu pouze neodpuzuje, ale kompletně ji vysušuje zanechávajíc poté nelepivou ochranou a lesklou vrstvu, která prodlužuje životnost motocyklu a to díky jejímu preventivnímu působení vůči všude přítomným a rádo ulpívajícím nečistotám.
Díky ošetření povrchů pomocí Silikon Shine již nebude údržba v budoucnu tak složitá a zdlouhavá! Jeho popularita stále roste u milovníků off roadů.

Aplikace:

Aplikace Muc-Off Silicon Shine je velmi jednoduchá a rychlá. Před použitím doporučujeme přípravek důkladně protřepat, aby došlo k aktivaci všech jeho složek. Po mytí není třeba ošetřované části sušit nebo čekat na jejich uschnutí a je možné rovnou přistoupit k aplikaci ještě na mokrý nebo vlhký povrch.
Po nastříkání necháme asi 30 sekund působit a poté vyleštíme suchou, čistou a měkkou utěrkou! Silicon Shine doporučujeme aplikovat především na dobře dostupné plastové, kovové nebo carbnové části.

Upozornéní: Zamezte kontaminaci brzdového systému!